Rasyonel Yönetim A.Ş.

Ankara Bina Yöneticiliği Fiyatları

Ankara profesyonel yönetim firmaları genelde bina yöneticiliği ücretlerini belirlerken daire sayısı, kendisine olan mesafesi, kapıcı ve asansör olup olmadığı ve ısınma şekli gibi konuları dikkate almaktadır. Yani kısacası ücreti belirlerken vereceği hizmet, binanın sorunlarının büyüklüğü, kaybedeceği zaman ve masrafları göz önünde tutulmaktadır.

Neden Ankara Profesyonel Yönetim :

Ankara bina yönetimi ile Apartman/sitenizin yönetimi, Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili diğer hukuki mevzuata uygun olarak, profesyonel yöneticiler tarafından yapılacak ve bu sayede herhangi bir hukuki sorunla karşılaşmamanız sağlanacaktır.

Sakini olduğunuz Apartman/sitenizin ortak giderlerinin ne şekilde paylaştırılacağını düşünmeniz gerekmeyecek, bu konularda en uygun ekonomik çözüm ve hizmetler Rasyonel Yönetim tarafından profesyonel olarak uygulanacaktır.

Ankara’da apartman/site yönetiminizi profesyonel olarak sağlamak, sizlere daha huzurlu ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Apartman / Site sakinleri olarak yaptığınız toplantıda apartmanınız / siteniz için profesyonel yönetim hizmetleri veren bir firmayla profesyonel site yönetimi ücretleri, profesyonel apartman yönetimi ücretleri, profesyonel apartman yönetimi fiyatları, site yönetimi ücreti anlaşmaya karar verdiniz. Veya 1 gün sonra olacak toplantıda apartmanınız / siteniz için profesyonel yönetimin uygun olduğuna karar verdiniz.

x
WhatsApp chat