Ankara Rezidans Yönetimi

Rezidanslarda, plazalarda ikamet eden kat maliklerinin günlük işlerinin yoğunluğu ve rezidans yönetimi için tahsis edecekleri zamanlarının olmayışı artık bir dert olmaktan çıkıyor. Ankara Rezidans Yönetimi olarak plaza ve rezidanslardaki profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Türkiye’deki “rezidans ve plaza” yönetimine profesyonel bir yaklaşım kazandırmak amacıyla profesyonel kadromuz ile yola çıktık.

Türkiye’nin önde gelen Ankara Rezidans Yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunduk. Şu an bulunduğumuz günlerde yapılan projelerin büyüklükleri ortadadır. Bu projelere güvenlik, yönetim ve temizlik hizmetleri konusunda bu potansiyeli karşılayabilecek profesyonellerden oluşan yönetim kadrolarına ihtiyaç duymaktalar.

Ankara Bina Yönetim Fiyatları 2019

Ankara bina yönetim fiyatları hakkında sayfamızdan bilgi bulabilirsiniz.

RASYONEL YÖNETİM olarak konut sitelerindeki profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Türkiye’de ki “apartman ve site” yönetimine profesyonel bir yaklaşım kazandırmak amacıyla profesyonel kadromuz ile yola çıktık.

Profesyonel yönetim olarak Ankara’da Apartman ve İş Merkezi Yönetiminde profesyonel çalışma anlayışı ile Hizmet veriyor; deneyimli kadromuzla destek sağlıyor, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Ankara apartman yönetim hizmetleri ile ilgili 0850 303 0 804 nolu telefonumuzdan ekibimizle hızlıca iletişime geçebilir, tüm soru ve sorularınız için hızlı çözüm alabilirsiniz.

Ankara Bina Yöneticiliği Fiyatları

Ankara profesyonel yönetim firmaları genelde bina yöneticiliği ücretlerini belirlerken daire sayısı, kendisine olan mesafesi, kapıcı ve asansör olup olmadığı ve ısınma şekli gibi konuları dikkate almaktadır. Yani kısacası ücreti belirlerken vereceği hizmet, binanın sorunlarının büyüklüğü, kaybedeceği zaman ve masrafları göz önünde tutulmaktadır.

Neden Ankara Profesyonel Yönetim :

Ankara bina yönetimi ile Apartman/sitenizin yönetimi, Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili diğer hukuki mevzuata uygun olarak, profesyonel yöneticiler tarafından yapılacak ve bu sayede herhangi bir hukuki sorunla karşılaşmamanız sağlanacaktır.

Sakini olduğunuz Apartman/sitenizin ortak giderlerinin ne şekilde paylaştırılacağını düşünmeniz gerekmeyecek, bu konularda en uygun ekonomik çözüm ve hizmetler Rasyonel Yönetim tarafından profesyonel olarak uygulanacaktır.

Ankara’da apartman/site yönetiminizi profesyonel olarak sağlamak, sizlere daha huzurlu ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Apartman / Site sakinleri olarak yaptığınız toplantıda apartmanınız / siteniz için profesyonel yönetim hizmetleri veren bir firmayla profesyonel site yönetimi ücretleri, profesyonel apartman yönetimi ücretleri, profesyonel apartman yönetimi fiyatları, site yönetimi ücreti anlaşmaya karar verdiniz. Veya 1 gün sonra olacak toplantıda apartmanınız / siteniz için profesyonel yönetimin uygun olduğuna karar verdiniz.

Ankara İş Merkezi Yönetimi

Rasyonel Yönetim A.Ş.; site, apartman ve iş merkezleri yönetimi konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir. Ankara iş merkezi yönetim hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.  10 yılı aşkın sektörel deneyimiyle Rasyonel Yönetim bina, site ve apartman yönetiminde aylık aidat ücretlerinin temin edilme işlemini şeffaf ve denetlenebilir bir yöntemle banka hesapları üzerinden sağlamaktadır.

Rasyonel Yönetim iş merkezleri ve iş hanlarında bulunan ofis ve diğer ticari mekanlarınızda uzman yönetim anlayışının devreye girmesini görev saymaktadır. Personelin günlük yaşamını pratik hale getiren tedbirler, muhtemel problemleri giderme ve yaşanan aksaklıkları henüz minimal boyuttayken yok etmenin ehemmiyetine inanarak düzenlemelerini sürdürür.

Ankara Site Yönetim Firmaları

Site veya bina içerisinde ve dairenizde yaşayabileceğiniz olası her türlü aksaklıkta ilk müdahele için Ankara site yönetim firmamız teknik kadrosu ile hizmetinizdedir. Özel talep ve problemlerin çözümü için, yapısal ve müteahhit kaynaklı problemlerde sürecinizi Müşteri ilişkileri yöneticimiz, yine ekibimiz üzerinden yöneterek gerekli müdahaleleri gerçekleştirmektedir.

Teknolojik altyapısı, bilgi birikimi ve güçlü sermaye yapısıyla Türkiye’nin lider profesyonel yönetim firmalarından olan Rasyonel Yönetim A.Ş., 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Ankara site yönetim; profesyonel yaklaşımıyla sorunlarınızı ve sorumluluklarınızı üzerinizden alarak, komşuluk ilişkilerinizi iyileştirerek, yaşam konforunuzu yükseltir. Bina, site, rezidans, tesis vb. toplu yaşam alanları profesyonel yönetimi için bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Bina Yönetimi

Site ve apartman gibi ortak yaşam alanlarında en büyük problem; ortaya çıkan sorunların çeşitli nedenlerle çözülememesidir. Ankara bina yönetimi firmamız, profesyonel yönetim anlayışı ile sizlere daha huzurlu bir yaşam sağlamayı amaçlamakta ve uzman kadrosuyla çalışmaktadır.

Ankara Bina Yönetimi kapsamında sağladığımız; hukuki yönetim, bütçe yönetimi, güvenlik yönetimi, teknik yönetim, temizlik yönetimi, havuz bakım yönetimi, bahçe bakım yönetimi, kiralama yönetimi, konut yönetimi, sigorta yönetimi, sosyal tesis yönetimi gibi konular barındıran, geniş ve kapsamlı çalışma gerektiren ve profesyonellik isteyen bir iştir.

Siz komşunuzla kötü olmayın diye binanızın ortak alanları ile ilgili A’dan Z’ye tüm hizmetleri sunmaktayız. Bahçe bakımı – elektrik işleri – su işleri – asansör bakımı – çatı bakımı – temizlik ve kapıcılık hizmetler – havuz bakımı – otopark bakımı vb. başta olmak üzere binanınızın tüm sorunlarıyla biz ilgileniyoruz.

Ankara Site Yönetimi

Apartman veya siteniz kaç haneden olursa olsun, yönetimsel ihtiyaçların ve sorunların profesyonel olarak ele alınması ve çözüme kavuşturulması gereklidir. Herkese eşit mesafede, yasalara uygun, açık ve güvenilir Ankara site ve apartman yönetim hizmetleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

Ankara site yönetimi firması olarak özellikle büyükşehirlerde site ve apartmanlarda meydana gelen karışıklıkların düzenlenerek, yoluna koyulması ve de kişiler arasındaki iletişimsizliklerin giderilmesi için farklı çözümler sunmaktayız. Alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından yaşam alanlarındaki her türlü koruyucu bakım ve onarım işleriniz şirketimiz güvencesinde hızlı ve kalıcı çözümler üretilerek sağlanmaktadır.

Siz komşunuzla kötü olmayın diye apartmanınızın ortak alanları ile ilgili A’dan Z’ye tüm hizmetleri sunmaktayız. Bahçe bakımı – elektrik işleri – su işleri – asansör bakımı – çatı bakımı – temizlik ve kapıcılık hizmetler – havuz bakımı – otopark bakımı vb. başta olmak üzere binanınızın tüm sorunlarıyla biz ilgileniyoruz.