Rasyonel Yönetim A.Ş.

Kurumsal


Toplu yaşamın yükümlülüklerini sizin için kaliteli vakte dönüştüren profesyonellerle çalışır. Önceliği, normatif, şeffaf, kalıcı, akılcı ve çoğulcu bir yönetimdir. Toplu yaşamın asli yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirir, inovatif fikirlerle vereceği hizmetle ayrıcalık ve değer algısı oluşturur. Hedef analizi %10 düşük aidat, %15 site değer artışı ve %100 konfor ayrıcalığıdır. Profesyonel yönetim hizmetimizin kapsadığı işleri şu şekilde gruplayabiliriz;

Türkiye’nin önde gelen Profesyonel Tesis Yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunduk. Şu an bulunduğumuz günlerde yapılan projelerin büyüklükleri ortadadır. Bu projelere güvenlik, yönetim ve temizlik hizmetleri konusunda bu potansiyeli karşılayabilecek profesyonellerden oluşan yönetim kadrolarına ihtiyaç duymaktalar.

RASYONEL YÖNETİM olarak konut sitelerindeki profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Türkiye’de ki “apartman ve site” yönetimine profesyonel bir yaklaşım kazandırmak amacıyla profesyonel kadromuz ile yola çıktık.

WhatsApp chat